Gmina Przasnysz przebuduje drogę w Osówcu Szlacheckim.

Jeszcze w grudniu 2019 roku gmina Przasnysz złożyła wniosek o przyznanie dotacji na realizację inwestycji pod nazwą „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osówiec Szlachecki”. 10 czerwca została podpisana umowa z Województwem Mazowieckim.

 

Przed świętami Bożego Narodzenia gmina Przasnysz złożyła wniosek pod nazwą „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osówiec Szlachecki” o przyznanie dotacji, które pochodzą ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego na budowę oraz modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Inwestycja będzie polegała na wykonaniu nawierzchni z betonu asfaltowanego na powierzchni 2 551,80 m2 i długości 500,00 m,. Jej szacunkowy koszt to 399 867,92 zł.

– W środę 10 czerwca w Ciechanowie została zawarta umowa pomiędzy wójtem Grażyną Wróblewska, skarbnikiem Danutą Osowską, a przedstawicielami województwa na udzielenie dotacji w kwocie 115 tys. złotych. – Pozostałe środki pochodzą z budżetu gminy. Termin realizacji inwestycji do końca października 2020 r.  – poinformowała gmina.

w.b.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments