Gmina Przasnysz: Konkurs „Sposób na Sukces”

Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie zaprasza do udziału w XVI edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania przedsiębiorcze realizowane na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tys. mieszkańców.

Konkurs organizowany jest przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z instytucjami i organizacjami, przedstawicielami mediów oraz redakcjami pism i portali internetowych zajmującymi się tematyką rozwoju obszarów wiejskich. Patronat nad XVI edycją konkursu sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, pan Marek Sawicki.

W tegorocznej edycji konkursowej będą oceniane przedsięwzięcia zrealizowane na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tys. mieszkańców w ciągu ostatnich osiemnastu miesięcy (od 1 stycznia 104 r. do 30 czerwca 2015 roku).

W poniższych załącznikach można znaleźć pełen regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia do uczestnictwa w zabawie. Zgłoszenia do XVI edycji konkursu należy przesłać do 31 października 2015 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Informacji o zasadach udziału w konkursie udzielają: Agnieszka Woszczek (tel. 22 729 66 34-38 wew. 116)  i Justyna Piluch (tel. 22 729 66 34-38 wew. 140)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments