Gmina Krzynowłoga Mała. Droga Świniary – Ulatowo Zalesie przebudowana.

Gmina Krzynowłoga Mała otrzymała dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych dla zadania „Przebudowa drogi gminnej Świniary – Ulatowo Zalesie od km 1+350 do km 2+349″. Środki wydane na przebudowę drogi wyniosły 117 347,54 zł.

 

82 143,00 zł pozyskano z Funduszu Dróg Samorządowych, a 35 204,54 zł pokryto z budżetu gminy. Zakres prac obejmował poszerzenie drogi do szerokości 5 metrów poprzez podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni emulsją asfaltową i kruszywem, a następnie wykonanie na całej drodze podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni emulsją asfaltową i kruszywem.

– Dla ruchu pieszych wykonane zostały również pobocza obustronne. Długość wyremontowanego odcinka wyniosła 999 metrów. Przebudowa drogi zapewniła polepszenie stanu technicznego, co przekłada się bezpośrednio na poprawę bezpieczeństwa użytkowników drogi – informuje gmina.

 


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bogdan
Bogdan
26 dni temu

To teraz czas na Piastowo

Piotr
Piotr
26 dni temu

Na taka fuszerke i robotę na sztukę to tylko szkoda pieniędzy . Wiosna będzie to samo co było! Firma która robiła to chyba z choinki się urwała

Radoslaw
Radoslaw
26 dni temu

Gmina bogata rzuca kasę w błoto bo tak wygląda ten asfalt po remacie

Marcin
Marcin
26 dni temu

Nawierzchnia przed remontem nie została wyrównana jak były dziury tak są, lepiej jak by zebrali to magiczne utwardzenie i zrobili porządną żwirówke. Bo teraz jak się na to patrzy to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.