Gmina Krasne z kolejnymi inwestycjami w ramach MIAS 2019.

W 2019 r. Gmina Krasne otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu województwa mazowieckiego w ramach programu „Mazowiecki Instrument Aktywizacji Sołectw  MAZOWSZE 2019”. Jego celem jest zaspokajanie potrzeb sołectw poprzez udzielanie przez Województwo Mazowieckie wsparcia finansowego gminom, realizującym zadania istotne dla lokalnych społeczności.

Dzięki dofinansowaniu udało się zrealizować dużo większy zakres inwestycji objęty funduszem sołeckim w czterech sołectwach:

  1. Mosaki-Rukle – zadanie pn.: „Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej”, w ramach którego wymieniono okna i drzwi w świetlicy wiejskiej w miejscowości Mosaki-Rukle. Całkowity koszt realizacji zadania to 20.564,64 zł brutto, kwota dofinansowania ze środków budżetu województwa mazowieckiego w ramach programu „MIAS MAZOWSZE 2019” to 10.000 zł brutto.
  2. Nowe Żmijewo – zadanie pn.: „Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Nowe Żmijewo”,  w ramach którego wymieniono drzwi zewnętrzne i wewnętrzne w świetlicy, oraz wykonano adaptację pomieszczenia na łazienkę. Całkowity koszt realizacji zadania to 16.797,78 zł brutto, kwota dofinansowania ze środków budżetu województwa mazowieckiego w ramach programu „MIAS MAZOWSZE 2019” to 8.403 zł brutto.
  3. Wężewo – zadanie pn.:”Wymiana pokrycia dachu i więźby dachowej na budynku remizy OSP w Wężewie etap II – kończący zadanie, w ramach którego zakupiono brakujące materiały i dokonano  wymiany  pokrycia dachu i więźby dachowej na budynku remizy OSP w Wężewie. Całkowity koszt realizacji zadania to 28.540,83 zł brutto, kwota dofinansowania ze środków budżetu województwa mazowieckiego w ramach programu „MIAS MAZOWSZE 2019” to 10.000 zł  brutto.
  4. Mosaki – Stara Wieś – zadanie pn.: „Wymiana instalacji elektrycznej w świetlicy wiejskiej Mosaki-Stara Wieś”, w ramach którego wymieniono instalację elektryczną, wykonano instalację oświetleniową, oraz zamontowano tablicę rozdzielczą. Całkowity koszt realizacji zadania to 23.603,48 zł brutto, kwota dofinansowania ze środków budżetu województwa mazowieckiego w ramach programu „MIAS MAZOWSZE 2019” to 10.000 zł brutto.

Źródło UG Krasne
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments