Gmina Jednorożec. 61-letni motorowerzysta zginął po czołowym zderzeniu z ciężarówką.

Dziś po godzinie 12:00 na drodze powiatowej w miejscowości Żelazna Rządowa (gm. Jednorożec), doszło do zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniósł 61-letni motorowerzysta, mieszkaniec gm. Baranowo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło na łuku drogi w miejscowości Żelazna Rządowa (gm. Jednorożec). W wyniku czołowego zderzenia motoroweru marki Romet z pojazdem ciężarowym marki Scania poważnych obrażeń ciała doznał 61-letni motorowerzysta. Niestety mężczyzna zmarł podczas transportu karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala.

Badanie stanu trzeźwości kierującego pojazdem ciężarowym 28-letniego mieszkańca Pisza wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy. Pomimo tego została pobrana od niego krew do badań na zawartość środków odurzających.

Przasnyscy policjanci przypominają, że w październiku 2019 roku to już druga osoba, która poniosła śmierć w wyniku wypadku drogowego na drogach powiatu przasnyskiego. A od początku roku 2019 roku na naszych drogach zginęło aż 7 osób.

Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, także pieszym, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych.


guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
Radek
1 rok temu

Wie ktoś co ustaliła policja? Czyja wina