Gmina Chorzele udostępniła darmową aplikację Eco Harmonogram.

Od dziś mieszkańcy Miasta i Gminy Chorzele dzięki darmowej aplikacji będą mogli sprawdzić gdzie wyrzucić odpady, jakie są terminy ich odbioru oraz kiedy przypada najbliższy termin płatności. Aplikacja dostarczy również wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych do prowadzenia prawidłowej segregacji. Koszt udostępnienia usługi pokryje gmina.

 

30 kwietnia, Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach, w celu ułatwienia obowiązkowej segregacji odpadów komunalnych, zawarł umowę z firmą „WEB SOLUTION” na udostępnienie usługi o nazwie Eco Harmonogram.

Gmina będzie ponosiła koszty udostępnienia usługi, natomiast aplikacja dla mieszkańców jest bezpłatna i dostępna na systemy operacyjne Android, iOS oraz Windows Phone w Google Play, Windows Store oraz App Store.

– Od dnia dzisiejszego na terenie Gminy Chorzele została uruchomiliśmy nową, bezpłatną dla mieszkańców aplikację mobilną z zakresu gospodarki odpadami – Eco Harmonogram. Skierowana jest do Mieszkańców, którzy za pomocą swojego adresu, w bardzo prosty i przejrzysty sposób, mogą w każdej chwili i z każdego miejsca wyszukać terminy odbioru odpadów komunalnych ze swoich nieruchomości. Eco Harmonogram automatycznie pobierze także nowe harmonogramy, jak również na bieżąco będzie aktualizować wszelkie zmiany harmonogramu dla Państwa adresu zamieszkania – informuje burmistrz Beata Szczepankowska.

W trosce o mieszkańców nieużywających smartfonów, wszelkie informacje dostępne w aplikacji mobilnej będą dostępne również na stronie internetowej gminy Chorzele, dzięki dodatkowi EcoHarmonogram.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments