FUNDACJA DRUGI DOMEK poszukuje Dziennych Opiekunów do pracy w Przasnyszu.

Forma zatrudnienia:
Umowa o świadczenie usług zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3
Zatrudnienie na pełen etat, gwarantowane ubezpieczenie
Liczba dzieci do opieki – maksymalnie 4

Zakres obowiązków:

  1. 1. opieka nad dziećmi do lat 3 w warunkach domowych
  2. 2. prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka
  3. 3. zagwarantowanie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w opiece nad dziećmi do lat 3 lub odbyte specjalistyczne szkolenie na dziennego opiekuna lub szkolenie uzupełniające
  • wykształcenie kierunkowe – pielęgniarka, położna, opiekunka dziecięca, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub pedagog opiekuńczo-wychowawczy.

W przypadku osób niespełniających wymagań istnieje możliwość skierowania na odpowiednie szkolenie finansowane ze środków Fundacji.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod numerem: 691-338-388

Więcej informacji na stronie www.fundacjadrugidomek.pl

PUP Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments