Nawigacja po forum

Tężnie solankowe w Przasnyszu

Cytat

W styczniu głośno było w naszym mieście o powstaniu tężni solankowych w Parku Miejskim, ewentualnie innych miejscach do tego celu wyznaczonych. Czy temat został już pogrzebany, czy nadal rozmowy w tej sprawie trwają i na jakim są etapie? Podobno koszt ich wybudowania to około 120 tysięcy zł, wiem też, że była to jedna z przedwyborczych zapowiedzi naszego nowego włodarza miasta. Pojawiły się też sprzeciwy radnych miejskich, ale i słowa poparcia. Doczekaliśmy już prawie połowy roku, a temat wygasł jak płomyk w deszczowy poranek 🙂 Może ktoś zna więcej szczegółów w tej sprawie? Będzie, nie będzie? Są plany? Będzie realizacja?

Cytat

to samo z ałdytem

Cytat

Ale będą dni przasnysza za to super 😛

Cytat

Sa inne inwestycje bardziej istotne niż tężnie. Ja osobiście czekam na rozwój sprawy odnośnie zieleni miejskiej.

Cytat

Po pierwsze: "audytem", a nie "ałdytem" (umieszcza się coś publicznie to chociaż sprawdzić pisownię w Word wypada jak słownika w pobliżu brakuje)

Po drugie: temat nie dotyczy "Dni Przasnysza", wyraźnie pytano o tężnie solankowe

Po trzecie: istnieje oddzielny temat na tym forum dotyczący zieleni miejskiej bynajmniej tam można dopytać w tej sprawie 😉

Są trzy odpowiedzi w temacie tężni solankowych, które nic nie wnoszą, żadnych konkretów, oczekiwanych informacji, a jedynie zaśmiecają temat.

Cytat

Z tego co słyszałam to podobno nie ma wykonawców w tej kwocie i trzeba poczekać.