Nawigacja po forum

Nauczyciele Liceów z Przasnysza!

Cytat

Drodzy Forumowicze,

Zwolnieni z Teorii szukają nauczycieli przedmiotów humanistycznych i społecznych, a także wychowawców i opiekunów samorządów z liceów, zainteresowanych udzieleniem wywiadu (ok 2 godziny) przewidujemy wynagrodzenie (200 złotych). Wywiad będzie miał formę warsztatową- szukamy osób chętnych do porozmawiania z nami 11/04/2019 o godzinie 17 w Przasnyszu. Badanie jest anonimowe (nigdzie nie podamy imion i nazwisk osób, które wezmą w nim udział) i posłuży nam do stworzenia interesującej oferty dla szkół.

Może ktoś z Was FORUMOWICZE jest nauczycielem liceum chętnym do udziału w naszym wywiadzie. Może znacie kogoś takiego.

Prosimy chętnych o kontakt mailowy: monika.makuch@zwolnienizteorii.pl lub przez forum w wiadomości prywatnej.

Trochę o Zwolnionych z Teorii:

Nasza organizacja prowadzi Olimpiadę polegającą na umożliweniu uczniom zrealizowania projektów społecznych. Dzięki temu zdobywają tzw. kompetencje miękie ułatwiające znalezienie pracy.

Niedługo rozpoczynamy kampanie informacyjną o kolejnej edycji naszej Olimpiady. W tym celu chcielibyśmy dowiedzieć się czy uczniowie zainteresowani są udziałem w aktywnościach społecznych i jak zachęcić nauczycieli do ich promowania. Pragniemy też opowiedzieć nauczycielom o naszej Olimpiadzie i sprawdzić czy komunikujemy o niej we właściwy sposób.

Pozdrawiam Was serdecznie
Ania