Nawigacja po forum

Czego najbardziej brakuje wam w Przasnyszu?

Cytat

Internet światłowodowy.

Cytat

Uważam, że w Przasnyszu od lat najbardziej brakuje KINA. Jest niepoważną sprawą jeździć do Makowa lub Ciechanowa żeby zobaczyć film, po czym okazuje się, że brakuje tam miejsc. Po drugie jadąc do innego miasta, jadę na jeden film. Odliczając w takim przypadku koszt dojazdu, u siebie w mieście mógłbym iść na drugi. Jeśli budynek MDKu zostanie wyremontowany i powstanie tam kino (czego bardzo życzę Burmistrzowi Łukaszowi), będzie dobry repertuar filmowy, a na elewacji od strony ulicy św. Stanisława Kostki będzie świecił wielki ledowy napis "KINO" żeby i przejezdni widzieli, że jest i u nas, to nie będziemy musieli się martwić o jego zapełnienie.

Fajnym pomysłem była by też wypożyczalnia 4 rowerków wodnych przy Parku Miejskim, kasa mogłaby być w budynku MDKu, rowerki wodne obsługiwałaby osoba z kasy, a same rowerki cumowane do drewnianego podestu przy brzegu od strony MDKu. Niestety miejsce to w takim przypadku musiałoby być monitorowane. Wypożyczenie na 30 minut za określoną kwotę, każda dodatkowa minuta po przekroczonych 30 minutach dopłata.

 

Cytat

Najbardziej brakuje ukrócenia kolesiostwa. Nowy Burmistrz miał to zmienić, a na razie bije na głowę poprzednika!

Cytat

Ciszy k...a. Mieszkamy we wsi a hałas jak..?

Cytat

Dobrego internetu!

Cytat

Niema żadnego miejsca gdzie może sie spotkac młodzież wieczorem. Przydalby się jakiś klub.

Cytat

Brak trasy dawnhillowej dla rowerzystów.

Cytat

Pewnie masz rację, dlatego rowerzyści jeżdżą po chodnikach i na przejściach dla pieszych. Powodując kolizje z pieszymi nie zwracając na nich uwagi na chodniku oraz z samochodami wpadając na pasy bez zejścia z roweru i przeprowadzenia go po jezdni. Brakuje najbardziej w szkołach nacisku na świadomość młodych rowerzystów z przepisów ruchu drogowego. Wzmożonych egzaminów na kartę rowerową oraz kontroli i mandatów amatorów chodnikowej brawury na dwóch kółkach.