Foodli – w Przasnyszu ruszył serwis oferujący zakupy z dostawą do domu.

W Przasnyszu ruszył serwis internetowy oferujący zakupy online z dostawą do domu. W Foodli zaopatrzymy się w najpotrzebniejsze produkty spożywcze, które po chwili trafią wprost pod nasze drzwi. Pomysłodawcą projektu jest mieszkaniec naszego miasta, Łukasz Gniazdowski.

 

– Nazwa foodli powstała z połączenia słów – food i delivery. Platforma skierowana jest dla osób ceniących sobie czas oraz dla tych, którzy po prostu nie lubią lub nie mogą chodzić na zakupy. Witryna jest w 100% responsywna dzięki czemu zakupy możemy zrobić wszędzie. W domu na tablecie, w pracy na laptopie czy na spacerze za pomocą smartfona. Głównym celem tego projektu są zakupy przez urządzenia mobilne. Smartfony dają ogromną swobodę ponieważ wystarczy sięgnąć do kieszeni by uzupełnić zapasy żywności, które w niedługim czasie zostaną dostarczone – mówi Łukasz Gniazdowski, pomysłodawca projektu.

W serwisie znajdziemy podstawowe produkty spożywcze, mrożonki, owoce, warzywa i napoje. W miarę wzrostu zainteresowania asortyment będzie powiększany.

– Z tygodnia na tydzień staram się powiększać asortyment, aby klient miał z czego wybierać. Dostawa na terenie Przasnysza dostępna jest w godzinach od 8 do 18 – koszt 9.99zł niezależnie od wartości koszyka. Z czasem planuję wydłużyć godziny oraz zasięgi dostaw – dodaje. – W czasach, gdy cały czas pędzimy i nie rozstajemy się ze swoimi smartfonami foodli oferuje swoje usługi popierając to hasłem „Twój najbliższy supermarket” 🙂 – podsumowuje Łukasz.

 

Link do sklepu – https://wpz.foodli.pl/

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
Mati
7 miesięcy temu

Wszystko fajnie, tylko drogo. Jakby stokrotka miała dowóz to foodli nie miało by sensu. Ale i tak fajnie, że coś takiego powstało ?