Empik w Przasnyszu już działa! [FOTO]

Wczoraj, 22 listopada, w galerii „Stokrotka” w Przasnyszu został oficjalnie otwarty salon Empiku. Dziś wybraliśmy się tam z wizytą i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni.

W kameralnym, ze względu na powierzchnię, przasnyskim Empiku przasnyszanie znajdą ofertę w kategoriach kojarzonych z popularną marką: książki, płyty z muzyką, filmy, tytuły prasowe, artykuły papiernicze, hobbystyczne i kreatywne, gry planszowe i multimedialne, a także bilety na wydarzenia, odbywające się w całej Polsce. Będzie można również sprawdzić dostępność interesującego nas towaru w dowolnym salonie i odebrać go w Przasnyszu oraz skorzystać z usługi ekspresowej rezerwacji odbioru zamówień. W sklepie będzie można również odebrać zamówienia z Empik Foto.

Strategia ekspansji Empiku zakłada, że do 2023 roku na terenie całej Polski będzie funkcjonować 370 salonów. Z tego aż 60 stanowić będą te w mniejszym formacie. Mniejsze salony wyróżnia przede wszystkim powierzchnia handlowa: standardowy metraż Empiku to minimum 200 m kw., a dla mniejszego formatu jest to od 120 do 150 m kw. Asortyment na poziomie kategorii odzwierciedla ofertę większych salonów. Klienci w Przasnyszu odnajdą więc wszystkie topowe pozycje i nowości.

A Wam jak się podoba przasnyski salon ?

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
10 miesięcy temu

Bardzo fajny pomysł. Sam lokal urządzony że smakiem.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu

Zawsze lepszy Empik niż kolejna biedronka. Powierzchnia niewielka jak na Empik. Ale wystarczy ograniczyć ofertę serc na sprężynce i kubków z Chodakowską, a wystarczy miejsca na książki i płyty.

Beti
Beti
10 miesięcy temu

Przasnysz kulturalny, to coś, lubię dobrą książkę. W końcu coś konkretnego niż salon prasowy.

hwl
hwl
10 miesięcy temu

Jeszcze IKEA i PizzaHut i będzie można zlikwidować połączenia do Warszawy 😉

Zuzanna
Zuzanna
odpowiada  hwl
9 miesięcy temu

No no jeszcze bershka by się przydała

XYZ
XYZ
10 miesięcy temu

Brak jeszcze tylko jakiegoś sin say, new yourker albo h&m to będzie wspaniale