EGZAMINY NA PRAWO JAZDY JUŻ W MŁAWIE

Dobra wiadomość dla przyszłych kierowców z regionu ciechanowskiego. Już jutro otwarty zostanie w Mławie nowy oddział egzaminacyjny. WORD w Ciechnowie uruchomi tam swój oddział terenowy. Dzięki temu mieszkańcy mniejszych miejscowości, często oddalonych od Ciechanowa o kilkadziesiąt kilometrów, będą mieć lepszy dostęp do egzaminu państwowego, jakim jest egzamin na prawo jazdy.

 

Zgodnie z nowymi przepisami egzaminy państwowe na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B1 lub B mogą być również przeprowadzane w mieście wskazanym przez sejmik województwa na wniosek marszałka województwa. Dyrektorzy trzech mazowieckich WORD-ów – w tym dyrektor ośrodka w Ciechanowie – wystąpili do zarządu województwa mazowieckiego z prośbą o podjęcie takich działań i uruchomienie nowego miejsca egzaminowania w Mławie. W kwietniu br. radni województwa podjęli decyzję o jego utworzeniu.

To nie jedyny nowy oddział na Mazowszu. Pozostałe oddziały terenowe działają już w: Zwoleniu i Kozienicach (WORD w Radomiu) oraz w Garwolinie (WORD w Siedlcach).


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments