Dzień Dziecka w Domu Pomocy Społecznej

31 maja na dziedzińcu Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a`Paulo odbył się grill integracyjny z okazji Dnia Dziecka. W spotkaniu uczestniczyły dzieci ze Świetlicy opiekuńczo – wychowawczej „Promyk Jutrzenki”, mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej i pensjonariusze Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego. Na wspólną zabawę zostały także zaproszone dzieci i młodzież wraz z rodzicami z Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży działającego w strukturze MOPS.

Spotkanie uświetnił popisami akrobatycznymi oraz śpiewem zespół artystyczny „Salto” z Małowidza prowadzony przez Pana Zbigniewa Chylińskiego, który też był pomysłodawcą imprezy. Piękna pogoda i doskonała organizacja spotkania sprawiły, że zarówno dzieci jak i dorośli świetnie się bawili. Na stołach nie zabrakło  również grillowanych potraw oraz tego, co dzieci lubią najbardziej – pączków i lodów. Były także wspólne tańce w kółeczku a przede wszystkim uśmiech, szczęście i wiele wspólnej radości.

Serdecznie dziękujemy siostrze Teresie Marzec – Dyrektorce Domu Pomocy Społecznej za zaproszenie, życzliwość i przemiłą atmosferę oraz pracownikom za troskę i pracę włożoną w przygotowanie i obsługę spotkania.

Podziękowania należą się także sponsorom Dnia Dziecka:

·         Firmie Cedrob S.A,

·         Państwu Elżbiecie i Modestowi Zembrzuskim z Przasnysza,

·         Elżbiecie i Józefowi Krępskim ze Żbik,

·         Panu Sławomirowi Lenarcik z Pułtuska – Zakłady Mięsne „Lenarcik”,

·         Wytwórni Chrupek Kukurydzianych „ELFI” s.c. z Przasnysza,

·         Pani Jolancie Gąska – Hurtownia MIX z Jednorożca,

·         Firmie Negresko z Łomży,

·         Hurtowni LOD-MORS z Płońska,

·         Mleczarni Bel Polska Sp. z o.o. z Chorzel,

·         Panu Józefowi Sebastiańskiemu z Karwacza,

Dziękujemy organizatorom i sponsorom za piękny Dzień Dziecka, w którym z ogromną przyjemnością uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami z Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.MOPS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments