Dzień Dziecka gimnazjalistów z Krzynowłogi Małej

Imprezy przygotowywane z okazji Dnia Dziecka są z zasady kierowane do najmłodszych członków społeczności szkolnych. Nawet jednak gimnazjaliści wciąż są dziećmi i im także w to święto należy się większa uwaga dorosłych. Z tą myślą wójt Jerzy Humięcki zaproponował zorganizowanie Dnia Dziecka dla wszystkich gimnazjalistów z gminy.

Ponieważ ludziom w tym wieku zwykłe zabawy i gry przy muzyce nie wystarczają – uczniowie Zespołu Szkół z Krzynowłogi Małej pojechali 31 maja do parku linowego „Gibon” w Przasnyszu. Tu urządzono dla nich całodzienną „zabawę z dreszczykiem”, która dostarczyła im odpowiedniej porcji adrenaliny.

Po odbyciu odpowiedniego szkolenia każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności na wybranych trasach linowych: od nieco prostszych po naprawdę zaawansowane trasy poprowadzone w koronach drzew. Jedną z tras osobiście przetestował Przewodniczący Rady Gminy Bogdan Stryjewski, który spędził ten dzień razem z uczniami.

Po zakończeniu zmagań powietrznych można było posilić się przy ognisku i włączyć się do wspólnych rozmów. A że tego dnia zrobiło się ciepło, wójt ufundował również dla wszystkich lody, a ponadto udekorował uczniów wielce wymowną przypinką: UWAGA GIMNAZJALISTA!!!

UG Krzynowłoga Mała


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...