Dzień Chłopaka w ŚDS Przasnysz. [FOTO]

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka – to ważny dzień w kalendarzu Środowiskowego Domu  Samopomocy w Przasnyszu. Panów w domu jest większość. Panie stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci. Niespodzianką było przybycie zaproszonych gości księdza prałata  dr Andrzeja Maciejewskiego – proboszcza parafii Św. Wojciecha w Przasnyszu, Joanny Cieślik – Dyrektor  Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu oraz Jacka Piotrowskiego ze „Stajni Księstwo”.

Nie mogło zabraknąć odśpiewanego „ sto lat”, życzeń i drobnych upominków. Poza tym Panowie wysłuchali przygotowanej specjalnie na tę okazję części  artystycznej, a także uczestniczyli w konkursach. Mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Dalsza część spotkania przebiegła przy dźwiękach muzyki, do której uczestnicy bawili się doskonale.

Po zakończonym dyskoteki Panie zaprosiły Panów na obiad, który wcześniej przygotowały. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku. Na zakończenie Pani Iwona Smolińska zaśpiewała „To co dobre” Kasi Kowalskiej, a Pan Mariusz Czaplicki „Lato” Formacji Nieżywych Schabuff.

Źródło MOPS Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments