Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Czernicach Borowych [FOTO]

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym roku uczniowie z klas I – III ze Szkoły Podstawowej w Czernicach Borowych uhonorowali swoich gości 22 stycznia. Na tle pięknej dekoracji, przygotowanej przez  Martę Bartosiewicz – Grześ i  Annę Woźniak,  przedstawili program artystyczny, który w swojej treści nawiązywał do młodzieńczych lat seniorów.

Na początku uroczystości dyrektor szkoły Małgorzata Góralczyk przywitała wszystkich gości, a w szczególności babcie i dziadków uczniów. Dzieci natomiast za pomocą wierszy i piosenek pokazały, jak ważną rolę w ich życiu odgrywają babcie i dziadkowie. Spisały się znakomicie. Widać było jak dużo serca włożyły w występy przygotowane z udziałem pań wychowawczyń. Następnie dziadkowie otrzymali własnoręcznie wykonane przez wnuki laurki, kwiaty i drobne upominki.

Po chwili wytchnienia uczniowie z klas drugich i trzeciej ponownie wrócili na scenę, by pod czujnym okiem Moniki Rogalskiej zatańczyć walca do piosenki Zbigniewa Wodeckiego „Oczarowanie”. Dzieci „oczarowały” wszystkich swoim występem, powagą i gracją z jaką wykonały taniec. Całość spotkania odważnie, bez tremy, poprowadzili: Lena Dzielińska i Filip Kołakowski. 

Część oficjalną uroczystości zakończyła wicedyrektor Beata Ulatowska. Podziękowała wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania  imprezy, a w szczególności Marioli Lewandowskiej odpowiedzialnej za całokształt wydarzenia, oraz rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla tak dużej liczby osób.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments