Dzielnicowy z Przasnysza najlepszy w województwie

56 policjantek i policjantów wzięło udział w VIII Ogólnopolskich Zawodach  Policjantów na najlepszego „Dzielnicowego Roku”. Najlepszym okazał się    mł. asp. Paweł Rykowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Przez dwa dni na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbywały się wojewódzkie  eliminacje konkursu „Dzielnicowy Roku”. Konkurs rozpoczął się pisemnym testem z wiedzy policyjnej. Następną konkurencją był sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego oraz symulacja- przyjęcie interesanta. Najlepszym dzielnicowym w garnizonie mazowieckim okazał się mł. asp. Paweł Rykowski  z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, który na co dzień pełni służbę  w Komisariacie Policji w Chorzelach.

Nagrodzony funkcjonariusz  w Policji pracuje  20 lat, obowiązki dzielnicowego pełni od 3 lat. Policjant cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców powiatu przasnyskiego. Za osiągnięcia w służbie był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu. W 2013 roku w powiecie przasnyskim  został  zwycięzcą  V edycji konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2013”.

Mł. asp. Paweł Rykowski  będzie reprezentował mazowieckich policjantów w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się  w październiku w Szkole Policji w Katowicach.

Na zakończenie konkursu puchar i  nagrodę najlepszemu dzielnicowemu wręczył I Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz, Komendant pogratulował dzielnicowemu  wiedzy i umiejętności  zawodowych.

 n8Ao9G0xAVdGbmTUscBa

E.Ś.KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments