Dzięki mieszkańcom Starostwo pozyska dodatkowe fundusze na inwestycje

DZIĘKUJEMY MIESZKAŃCOM! RAZEM MOŻEMY WIELE!
DZIĘKI WAM STAROSTWO POZYSKA DODATKOWE PIENIĄDZE
NA INWESTYCJE!

Prawie 17 tysięcy głosów oddanych przez mieszkańców powiatu przasnyskiego do piątku do godz. 13:19 w sondzie starostwa powiatowego – przyczyni się do pozyskania dodatkowych pieniędzy na kryte lodowisko w Przasnyszu i zalew z górką zjazdową w Chorzelach. Wyniki sondy zostały dołączone dziś do wniosku na dodatkowe środki finansowe. Realizacja obu inwestycji rozpocznie się w tym roku. Kolejne są przygotowywane. Bardzo serdecznie Państwu dziękujemy i prosimy o więcej. Razem możemy naprawdę wiele zdziałać. Głosujemy dalej. Sonda na stronie starostwa www.powiat-przasnysz.pl trwa nadal i jej kolejne elementy zostaną wykorzystane do następnych wniosków starostwa na elementy Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych, w tym zalew z górką zjazdową w Przasnyszu. Każdy głos na zamieszczone w sondzie inwestycje przyczyni się do pozyskania przez starostwo dodatkowych środków i przybliży  ich realizację.

Dzięki prawie 17 tysiącom Państwa głosów oddanych do piątku do godz. 13:19 starostwo pozyska dodatkowe pieniądze na kryte lodowisko w Przasnyszu i zalew wraz z górką zjazdową w Chorzelach. Realizacja obu inwestycji rozpocznie się w tym roku.

Pozostałe inwestycje wchodzące w skład Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych już funkcjonują lub przygotowywane są do realizacji (basen w Chorzelach; hale sportowe; internaty; zalew wraz z górką zjazdową w Przasnyszu; trakt królewiecki – ścieżka narciarsko-rowerowa; leśne, oznakowane trasy do biegów narciarskich w Górach Dębowych).

Sonda trwa nadal i ma charakter konsultacyjno – wspierający. Zostanie wykorzystana do kolejnych wniosków starostwa.

Obecnie bardzo ważnym elementem każdego wniosku o dotacje na inwestycje są konsultacje społeczne i wynikające z nich zapotrzebowanie mieszkańców na inwestycje ze środków publicznych.

To nie ostatni raz, kiedy będziemy Państwu proponować tego rodzaju głosowanie i wsparcie naszych zamierzeń na rzecz mieszkańców.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments