Dyrektor ZSP Przasnysz Andrzej Brocki apeluje do uczniów w związku z kwarantanną.

Dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu Andrzej Brocki przypomina wszystkim uczniom, że zawieszenie zajęć, to nie jest czas ferii. Apeluje o pozostanie w domach i niegromadzenie się w miejscach publicznych.

 

Drodzy uczniowie, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje związane z zawieszeniem zajęć. Chciałbym przypomnieć, to nie jest czas ferii tylko czas kwarantanny naszego społeczeństwa. To czas, który powinniśmy spędzać we własnych domach. Proszę wszystkich naszych uczniów szanujmy zalecenia jakie otrzymujemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Nie gromadźmy się w miejscach publicznych, jeśli nie jest to konieczne. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej jak potraficie: w spokoju i w domach – napisał  dyrektor Andrzej Brocki.

W związku z czasowym zawieszeniem zajęć dydaktycznych w szkołach Ministerstwo Edukacji Narodowej rekomenduje nauczanie zdalne. W Zespole Szkół Powiatowych organizacja takiego nauczania będzie wyglądała następująco: na stronie szkoły zostanie utworzona zakładka z materiałami do nauki samodzielnej. Nauczyciele przygotowują dla uczniów klas, w których uczą zakres materiału do samodzielnej nauki na cały okres zawieszenia zajęć. Materiały te będą dostępne od środy 18.03.2020.

Pamiętajcie, że zawieszenie zajęć nie oznacza przerwy w nauce. Wykorzystajcie ten czas na nadrobienie zaległości – apeluje dyrektor.

 

M. Jabłońska


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments