Drużyna 2 ORel wygrywa Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Policji.

W sobotę, 29 lutego 2020 roku, w Przasnyszu odbył się XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu oraz Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przasnyszu.

Rywalizowało sześć drużyn, które reprezentowały Komendy Powiatowe Policji w: Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Pułtusku i Przasnyszu. W turnieju udział wzięła również drużyna z 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Jednostkę Wojskową w Przasnyszu, drugie – drużyna z KPP w Mławie, a trzecie – drużyna z KPP w Pułtusku.

Wszystkie ekipy otrzymały puchary i dyplomy. Pamiątkowe statuetki wręczono również sędziom oraz najlepszym zawodnikom turnieju.

Źródło KPP Przasnysz
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
10 miesięcy temu

Czy Pan komendant miał alkomat? Pierwszy raz widziałem alkohol w szatniach na zawodach sportowych. Może poprawia celność albo szybkość? A może łatwiej jest śpiewać do szafy: Łubudubu, łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu…!!!

Edziu
Edziu
10 miesięcy temu
odpowiada  Zenek

A co żal dupe ściska że Tobie nie polali?