Dramatyczny wypadek pod Makowem Mazowieckim. 8 osób przewieziono do szpitala.

Wczoraj na drodze nr 626 w  doszło do groźnego wypadku drogowego w którym uczestniczyły trzy pojazdy. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło 8 osób. Policjanci apelują do wszystkich młodych kierowców o zachowanie większej rozwagi.

Do zdarzenia doszło o godzinie 21:20. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący Peugeotem 18 – letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego jadąc z Makowa Maz. w kierunku Gąsewa podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z przyczepą, uderzył w tylne koło przyczepy i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem osobowym Peugeot, w którym podróżowała trzyosobowa rodzina z kilkumiesięcznym dzieckiem – mieszkańcy powiatu makowskiego.

W wyniku tego zderzenia ciężkich obrażeń ciała doznał 18 – letni kierujący Peugeot, który został zabrany śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Czterech pasażerów w wieku 17 i 18 lat trafiło do szpitala. Wszyscy to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego. Trzy osobowa rodzina również została zabrana do szpitala, na szczęście nie odnieśli oni poważnych obrażeń ciała.

26 – letnia kierująca Peugeotem oraz 23 – letni kierujący ciągnikiem byli trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.


Źródło KPP Maków Maz.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments