Dramatyczny apel młodej kobiety po wypadku na trasie Ostrołęka – Przasnysz. [+18]

Wczoraj na trasie Ostrołęka – Przasnysz doszło do tragicznego wypadku drogowego. Śmierć poniosła w nim 49-letnia kobieta. Dziś w sieci pojawił się apel córki ofiary, również biorącej udział w wypadku, z prośbą o pomoc w znalezieniu dwóch kobiet mających pomagać przy wczorajszym zdarzeniu.

Z relacji Policji wynika, że 20-letni ostrołęczanin kierujący audi, jadąc od Przasnysza w kierunku Ostrołęki, na łuku drogi zauważył idącego poboczem mężczyznę. Zaczął hamować pomimo tego, że mężczyzna znajdował się poza jezdnią. Hamując zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z fiatem. 49-letnia ostrołęczanka kierująca fiatem oraz troje pasażerów fiata zostało zabranych do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, 49-latka zmarła w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń.

Mocny apel młodej ostrołęczanki

„Szukam 2 kobiet, które uczestniczyły – pomagały mi przy wczorajszym wypadku pod Ostrołęką. Jeśli ktoś ma namiary, proszę o kontakt.

Jednocześnie do wszystkich, którym się wydaje, że są mistrzami kierownicy i dodają gazu – ogarnijcie się, NIE JESTEŚCIE. Zwłaszcza na zakrętach w swoich szrotach jak to miało miejsce wczoraj. Więcej wyobraźni i korzystania z mózgu.

3 osoby w aucie, w tym ja, miały szczęście, nic nam nie jest. Mojej Mamie tego szczęścia zabrakło.

Udostępniam, może choć do jednej głowy coś dotrze. ” – czytamy na profilu młodej kobiety

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Samwsobie
Samwsobie
1 rok temu

Kobieta która pomagała była bardzo przydatna mowila co robić i jak ro robić choć bylo ciezko.. Współczuję Paniom z wypadku. Z bliska wyglądało to tragicznie

Biala
Biala
1 rok temu

Bardzo współczuję. Droga do Ostrołęki jest kręta i wąska. Młodzi kierowcy nie mają wyobraźni. Życie ludzkie nie ma ma dla nich wartości.

Samwsobie
Samwsobie
odpowiada  Biala
1 rok temu

Nie musi byc mlody kierowca,kierowcy z doświadczeniem tez popełniaja błędy. Niestety za ten bład kobieta zapłaciła życiem..

Konrad
Konrad
odpowiada  Samwsobie
1 rok temu

błedy ??>? to jest bezmyslnosc i brak wyobrazni

Zdzisiek
Zdzisiek
1 rok temu

Fakt ludzie jeżdżą tragicznie. Ale wypowaiadajac sie że jeżdżą „szrotami” a sama czym jezdzila fiatem? Zabawne naprawdę twarda solidna konstrukcja widząc właśnie skutki…

Dobry człowiek
Dobry człowiek
odpowiada  Zdzisiek
1 rok temu

Zamiast ratować matkę i wzywać karetkę to sobie fotki na insta strzelała. Znajomi byli świadkami i opowiadali o jej zachowaniu. Zamiast być przy matce która umiera w zakleszczonyn samochodzie i w tym trudnym momencie wspierać matkę to latał i sobie foty. Brawo

Anna
Anna
odpowiada  Dobry człowiek
1 rok temu

Daj spakuj człowieku.