Dni Przasnysza – Milena Mocek, W Innym Stanie, Przasnyska Kapela Podwórkowa, Don Vasyl [FOTO]

Pierwszy dzień święta Przasnysza za nami! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertów Mileny Mocek, W Innym Stanie, Przasnyskiej Kapeli Podwórkowej oraz Dona Vasyla.

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tony
Tony
1 rok temu

Coż bez Pani Carmen zespól Don Vasyla już nie ten….tancerki…..mile Panie ale nie ta klasa……..wszystko się kiedyś konczy……

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

panie burmistrzu chrostowski (umyślnie pisane z małej litery! ), mając odrobinę honoru byś pan w tej chwili zrezygnował z publicznej funkcji burmistrza tego miasta !!! Człowieku, co ty reklamujesz swoim ubiorem ??? https ://drziolko.pl/.

JEŻELI TEGO NIE WIESZ, TO PODPOWIEM, SKLEP PROWADZĄCY SPRZEDAŻ NASION MARIHUANY I RZECZY ZWIĄZANYCH Z UŻYWKAMI I ICH STOSOWANIEM !!!! WSTYD, WSTYD I HAŃBA burmistrzuniu

Tony
Tony
1 rok temu

Cóż wiem komuś się nie spodobało…opinia – 1…ale to prawda…..Don Vasyl stworzył gienialny zespół w skład którego wchodzili ludzie z charyzmą: Panek, Petro, Andrew..Carmen itd…wszyscy na swój sposób orginalni…niepowtarzalni itd…..i z żalem musze stwierdzić….ze wszystko się rozpadło….mimo, że występuje tam godna posłuchania Elza, wnuki itd…..to już nie to…..nowe tancerki przestały być jakimkolwiek tłem dla Petra…widać , ze czuje się pogubiony….po prostu takie jest życie…coś jest a potem po prostu przemija…i …z żalem stwierdzam ,że kończy się epoka…cygańskiego……tajemniczego…pięknego show…….cóż…takie życie….

Tony
Tony
1 rok temu

Tony…Panie Vasylu…po prostu…coś się skończyło…..ale Pan zawsze będzie bohaterem…