Dni Przasnysza – Milena Mocek, W Innym Stanie, Przasnyska Kapela Podwórkowa, Don Vasyl [FOTO]

Pierwszy dzień święta Przasnysza za nami! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertów Mileny Mocek, W Innym Stanie, Przasnyskiej Kapeli Podwórkowej oraz Dona Vasyla.

4
Skomentuj artykuł

avatar
4 Liczba wątków
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętsze tematy
3 Comment authors
TonyObserwatorTony Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Tony
Gość
Tony

Coż bez Pani Carmen zespól Don Vasyla już nie ten….tancerki…..mile Panie ale nie ta klasa……..wszystko się kiedyś konczy……

Obserwator
Gość
Obserwator

panie burmistrzu chrostowski (umyślnie pisane z małej litery! ), mając odrobinę honoru byś pan w tej chwili zrezygnował z publicznej funkcji burmistrza tego miasta !!! Człowieku, co ty reklamujesz swoim ubiorem ??? https ://drziolko.pl/.

JEŻELI TEGO NIE WIESZ, TO PODPOWIEM, SKLEP PROWADZĄCY SPRZEDAŻ NASION MARIHUANY I RZECZY ZWIĄZANYCH Z UŻYWKAMI I ICH STOSOWANIEM !!!! WSTYD, WSTYD I HAŃBA burmistrzuniu

Tony
Gość
Tony

Cóż wiem komuś się nie spodobało…opinia – 1…ale to prawda…..Don Vasyl stworzył gienialny zespół w skład którego wchodzili ludzie z charyzmą: Panek, Petro, Andrew..Carmen itd…wszyscy na swój sposób orginalni…niepowtarzalni itd…..i z żalem musze stwierdzić….ze wszystko się rozpadło….mimo, że występuje tam godna posłuchania Elza, wnuki itd…..to już nie to…..nowe tancerki przestały być jakimkolwiek tłem dla Petra…widać , ze czuje się pogubiony….po prostu takie jest życie…coś jest a potem po prostu przemija…i …z żalem stwierdzam ,że kończy się epoka…cygańskiego……tajemniczego…pięknego show…….cóż…takie życie….

Tony
Gość
Tony

Tony…Panie Vasylu…po prostu…coś się skończyło…..ale Pan zawsze będzie bohaterem…