Dietetyczny turniej w Duczyminie.

Można stosować różne diety. Ale najzdrowsza jest chyba ta zafundowana przez Mateusza Piórkowskiego, radnego chorzelskiej Rady Miejskiej. Młody radny z Duczymina zdecydował niedawno, by całą dietę z tytułu zasiadania w radzie przeznaczać na cele społeczne. Jego najnowszą propozycją jest organizacja turnieju siatkarskiego.

Tuż przed Bożym Narodzeniem Mateusz Piórkowski zakupił dla szkoły podstawowej w Duczyminie zestaw nowiutkich piłek siatkarskich. Teraz nadszedł czas, by wypróbować ich jakość. Na początku ferii zimowych z jego inicjatywy odbędzie się otwarty turniej siatkarski.

– Zapraszam wszystkie zespoły amatorskie z całego regionu – tak reklamuje swoją imprezę młody radny. – Chodzi mi o dobrą zabawę, ale jednocześnie trochę o wypromowanie mojej miejscowości. Bo Duczymin ma całkiem sporo do zaoferowania, jeśli chodzi o sport czy rekreację.

Turniej siatkarski odbędzie się we wtorek, 29 stycznia, w duczymińskiej hali sportowej działającej przy szkole. Start jest bezpłatny. Organizator zapewnia nagrody dla uczestników, a także drobny poczęstunek. Na zgłoszenia Mateusz Piórkowski będzie czekał do 15 stycznia.

Więcej informacji można przeczytać na Facebooku | Mateusz Piórkowski – radny Rady Miejskiej w Chorzelach. Można tam również zgłosić swój udział lub telefonicznie pod numerem 784 070 437.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments