Dachowanie osobówki pod Jednorożcem. [FOTO]

Jak wcześniej informowaliśmy dziś na drodze powiatowej Jednorożec – Szla doszło do groźnego wypadku samochodu osobowego. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie. O dokładnym przebiegu akcji ratunkowej informuje KP PSP Przasnysz.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji i zamknięciu całkowicie ruchu drogowego przystąpili do stabilizacji pojazdu klinami i hydraulicznymi rozpieraczami kolumnowymi. Następnie przy pomocy rozpieraczy ramieniowych i kolumnowych wykonano dostęp do osoby poszkodowanej w celu jej ewakuacji z wraku auta.

Działania ratownicze były prowadzone jednocześnie na zewnątrz i wewnątrz pojazdu. W celu wykonania całkowitego dostępu do osoby poszkodowanej podniesiono pień drzewa przy pomocy poduszek pneumatycznych.

Strażacy z ratownikami medycznymi przez cały czas trwania akcji ratunkowej prowadzili medyczne czynności ratunkowe. Po ewakuacji poszkodowany mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala, a następnie za pomocą śmigłowca LPR przetransportowany do szpitala w Warszawie.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy Opel Astra II.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG z Jednorożca.

Źródło KP PSP Przasnysz
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Kolejny mistrz kierownicy. Szybko, ale bezpiecznie. Jak zawsze.

Swiadek
Swiadek
1 rok temu
odpowiada  Marek

Jechał normalnie,jelenie mu wybiegły i z panikowal, więc zastanów się co pieprzysz.

grzegorz
grzegorz
1 rok temu

Jeleń jeleniem. Gdyby jechał normalnie to by tak źle nie było.

Daniel
Daniel
1 rok temu
odpowiada  grzegorz

Chłopie ty chyba nie wiesz co piszesz nie masz pojęcia jak można zniszczyć auto jadąc 60 km/h tak że powstrzymaj się od wypowiedzi

Marek
Marek
11 miesięcy temu
odpowiada  Daniel

No na pewno nie tak jak na załączonych zdjęciach. Chciałeś błysnąć, ale nie wyszło. Kolejny mistrz prostej, którego przerosła prędkość.

Asia
Asia
11 miesięcy temu

Dajcie chłopakowi i rodzinie spokój.

Mario
Mario
11 miesięcy temu
odpowiada  Asia

Tak to prawda gdyby jechał wolniej tA kich skutków by nie było nie oklamuimy się na wzajem.

Czytelniczka
Czytelniczka
11 miesięcy temu
odpowiada  Asia

Święta racja!!!

Asia
Asia
11 miesięcy temu

A skąd wiecie o tych jeleniach ? Są świadkowie ?

Czytelniczka
Czytelniczka
11 miesięcy temu

LUDZIE CO Z WAMI? SKĄD W WAS TYLE JADU?? TYLKO KRYTYKA Z WAS WYCHODZI MOŻE BY SIĘ TAK ZASTANOWIŁ JEDEN Z DRUGIM CZY JEST TAK KRYSZTAŁOWO IDEALNY!!!!