Dachowanie auta na trasie Szla – Jednorożec – aktualizacja.

Jak wczoraj informowaliśmy w czwartek około godz. 17:00 doszło do dachowania samochodu osobowego na trasie Szla – Jednorożec. Poniżej przedstawiamy oficjalne stanowisko KP PSP Przasnysz.

10 maja bieżącego roku około godz. 16:50 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na trasie drogi powiatowej Jednorożec – Szla.

W chwili przybycia straży pożarnej, samochód osobowy Opel Astra leżał na dachu na jezdni, zwrócony w kierunku Jednorożca. Kierujący pojazdem znajdował się pod opieką obecnego na miejscu zespołu ratownictwa medycznego.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wstrzymaniu ruchu drogowego i przygotowaniu lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany został przetransportowany LPR do szpitala w Warszawie z poważnym urazem kręgosłupa. W międzyczasie zorganizowano objazd przez sąsiednie miejscowości.

W dalszej kolejności strażacy postawili rozbity samochód na koła zapobiegając w ten sposób wyciekowi płynów z pojazdu, odłączyli zasilanie elektryczne i usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy Opel Astra.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza oraz Ochotnicza Straż Pożarna z KSRG z Jednorożca.

 

Źródło KP PSP Przasnysz

Skomentuj artykuł

avatar