Czwarty przetarg na budowę sali koncertowej z kinem 3d w Przasnyszu ogłoszony.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu ogłosiło dziś czwarty przetarg na budowę ogólnodostępnej Sali Koncertowej z Kinem 3D w Przasnyszu. Aby łatwiej znaleźć wykonawcę inwestycja została rozbita na 3 zadania, wydłużony został również termin jej realizacji. Środki na budowę są zabezpieczone w budżecie powiatu przasnyskiego.

Firmy mogą składać oferty do 3 grudnia b.r. Dla podmiotów zainteresowanych wykonawstwem –  ogłoszenie o przetargu znajduje się na stronie starostwa powiatowego w Przasnyszu (BiP – zakładka przetargi i ogłoszenia) – link do ogłoszenia: http://bip.powiat-przasnysz.pl/public/?id=176494

Przypomnijmy, że na pierwszy przetarg nie zgłosiła się żadna firma, a dwa późniejsze starostwo musiało unieważnić, gdyż oferty znacznie przekraczały kosztorys inwestorski.

W Przasnyszu nie ma sali koncertowej i kina z prawdziwego zdarzenia. Obiekt zostanie wybudowany na terenie powiatowej szkoły rolniczej i muzycznej przy ulicy Sadowej. Będzie służył uczniom, ale również wszystkim mieszkańcom powiatu, stowarzyszeniom, czy organizacjom społecznym.

Teren na którym powstanie obiekt należy do powiatu, jest ciekawie usytuowany i ma doskonałe zaplecze, oraz duży parking. Obecnie znajdują się tam m.in. hala sportowa, boisko orlik, czy boisko do koszykówki. Sala koncertowa i kino spowodują, że miejsce to będzie swojego rodzaju centrum sportu i kultury dostępnym dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich mieszkańców Przasnysza i Powiatu.


Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments