Czterech poszukiwanych wpadło w ręce przasnyskiej policji.

Tylko w ciągu ostatnich trzech dni policjanci z powiatu przasnyskiego zatrzymali czterech mężczyzn poszukiwanych przez Sąd i Prokuraturę Rejonową w Przasnyszu.

Do pierwszego zatrzymania doszło 12 lipca w miejscowości Stegna w gminie Jednorożec. Funkcjonariusze zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego, który był poszukiwany przez Wydział Rodzinny i Nieletnich. Młodzieniec samowolnie oddalił się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Dwa kolejne zatrzymania miały miejsce następnego dnia (13 lipca 2019r.) w Krasnem i Przasnyszu. Najpierw ujęto 53-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Przasnyszu w celu ustalenia miejsca pobytu. Wieczorem natomiast doprowadzono do aresztu celem odbycia kary pozbawienia wolności 60-letniego mieszkańca Przasnysza.

Ostatnie zatrzymanie miało miejsce w Łaniętach w gminie Krzynowłoga Mała. Policjanci ujawnili tam 41-letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.


Źródło KPP Przasnysz

Skomentuj artykuł

avatar