„Czarki” z Przasnysza zwyciężają w II edycji Nocnej Ligi

Drużyna Czarki Przasnysz zwyciężyła w II edycji Nocnej Ligi. Finał jak w pierwszej edycji tak w drugiej był najlepszym meczem w całej lidze. Janusze prowadziły do przerwy 3-0,ostatni gwizdek i mamy 3-3.Dogrywka nie daje rozstrzygnięcia. W karnych 2-2 i Janusze mają piłkę meczową.Niestety poprzeczka i gramy dalej. Za chwilę gracz Januszy nie strzela i Czarki szaleją z radości. ( W tamtym roku Janusze w finale prowadziły 6-4 na dwie minuty do końca i przegrali. Teraz 3-0 i znowu porażka. Do trzech razy sztuka ?)

W meczu o trzecie miejsce zero emocji. InterClass wygrał zdecydowanie 10-1, a najlepszy strzelec tegorocznej NL Bartosz Orłowski strzelił 5 bramek

Wszystkie wyniki:

mecz o miejsce VII
GKS Granat – Sparta 0-3 wo
nie popisał się zespół Granat który w liczbie 2 zawodników dotarł na mecz.Nadmienię że GKS Granat tworzą zawodnicy z Jednorożca !!!

mecz o miejsce V
Olszewka – Orły Sokoła 2-3
Sebastian Olender , Kamil Więcek – Piotr Górniak , Paweł Kołakowski , Jakub Maluchnik

mecz o III miejsce
InterClass – Chorzele 10-1
Bartosz Orłowski – 5, Wojciech Bednarski-2, Piotr Roman-2, Kacper Sawczenko – Zbigniew Lubowiedzki

finał
Janusze – Czarki 3-3 k.3-4
Marcin Bartosiewicz , Marcin Wątkowski , Maciej Smoliński – Kamil Rutkowski-2 , Mateusz Pepłowski

Najlepszego zawodnika i bramkarza wybierały same drużyny oraz organizator – każda drużyna mogła oddać jeden głos na zawodnika i bramkarza z zastrzeżeniem że głos nie może być oddany na gracza ze swojej ekipy.

I tak wyłoniono :

Najlepszy bramkarz – Jakub Cichocki ( Czarki )

Najlepszy zawodnik – Kamil Rutkowski ( Czarki )