Czarki Przasnysz wygrywają w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w Futsalu. Rutkowski królem strzelców.

W sobotę, 29 lutego, drużyna „Czarki” reprezentowała Przasnysz w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w Futsalu, czyli pierwszej edycji JOKER MŁAWA CUP.

Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Ciechanowa, Żuromina, Nidzicy, Płońska oraz trzy drużyny z Młąwy. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach, z których po trzy najlepsze ekipy awansowały do kolejnej fazy.

Mecze grupowe:

OLDBOY NIDZICA – CZARKI 1:2
CZARKI – RB TEAM CIECHANÓW 3:2
TANATOS – CZARKI 4:1
CZARKI – JOKER MŁAWA 2:1

Z dziewięcioma punktami przasnyska ekipa wygrała grupę i w kolejnej fazie trafiła na trzeci zespół z grupy A : PAL-ROB Płońsk. Po regulaminowych 12 minutach był remis 2:2 i o awansie do fazy finałowej zadecydowały rzuty karne. Wynik 5:4 zagwarantował awans do najlepszej trójki z Dream Team NDM oraz Oldboy Mława.

O tytule mistrzowskim zadecydowało ostatnie spotkanie z Dream Team NDM. Naszej drużynie do triumfu w całym turnieju wystarczał remis. W tym spotkaniu po raz pokazaliśmy charakter i osiągnęliśmy korzystny wynik 1:1. Piękną i jakże ważną bramkę zdobył Kamil Makowski. Dodatkowo nagroda dla króla strzelców trafiła w ręce naszego zawodnika – Kamila Rutkowskiego – informują „Czarki”.

SKŁAD :
CICHOCKI JAKUB, RUTKOWSKI KAMIL, PEPŁOWSKI MATEUSZ, LEWANDOWSKI ADAM, SŁAWSKI DARIUSZ, MOLSKI PIOTR, MAKOWSKI KAMIL, MICHALAK PAWEŁ, PŁOCHARZ MICHAŁ

Źródło Czarki
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments