Ciechanowski Inspektor Transportu Drogowego skuł prostytutkę kajdankami

Seksafera w ciechanowskim oddziale Inspektoratu Transportu Drogowego! Tomasz L., czyli kontroler z tamtejszego oddziału, został oskarżony przez przydrożną prostytutkę o ohydne przestępstwo. Kobieta twierdzi, że została wykorzystana oraz uwięziona. Nie tylko miała nie otrzymać pieniędzy za swoje usługi, ale – jak utrzymuje – została przez sprawcę upokorzona, bo ten skuł ją kajdankami.

Tomasz L. został zatrzymany, a po przesłuchaniu przedłużono mu areszt. – O zdarzeniu poinformowała poszkodowana, która powiedziała, że została zaczepiona przez sprawcę – potwierdza w rozmowie z Faktem sierżant Marta Gierlicka z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Mało tego, inspektor Tomasz L. miał wybrać się na „polowanie” służbowym fordem focusem. – Numery samochodu zostały sprawdzone. Potwierdziliśmy, że auto należy do Inspektoratu Transportu Drogowego – mówi Faktowi sierżant Gierlicka. Warto przypomnieć, że fordy focusy zostały zakupione przez GITD, by wyposażyć je w fotoradary, dzięki którym miało poprawić się bezpieczeństwo na polskich drogach. Ale – jak widać – focusy inspektoratu służą nie tylko do tego…

Co ciekawe, L. też poskarżył się policji na prostytutkę. Sam zgłosił się na komisariat. Ale – jak się okazało – ani policja, ani prokuratura, nie dały wiary jego zapewnieniom. Sąd zdecydował, że mężczyznę trzeba tymczasowo aresztować.

Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wyszkowie. – Mężczyzna ma status podejrzanego. Postępowanie jest w toku – dowiadujemy się w prokuraturze w Wyszkowie.

Tomasz L. w 2012 roku wygrał nabór na stanowisko aplikanta do Wydziału ds. Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Informacja na ten temat znajduje się na stronach internetowych GITD.


Bartłomiej Łęczek

fakt.pl


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...