Chorzele w finale konkursu na świąteczną ciężarówkę Coca-Coli ❗❗❗

Zakończył się właśnie pierwszy etap głosowania na miasto, do którego w tym roku zawita świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Do pierwszej finałowej dziesiątki, dzięki głosom internautów, zakwalifikowały się Chorzele.

Wyniki drugiego etapu konkursu poznamy już wkrótce. W piątek, 6 grudnia, podczas głosowania na żywo będziemy wybierać 3 miasta spośród 10, które odwiedzą świąteczne ciężarówki Coca-Coli.

Oto pierwsza dziesiątka miast, które przeszły do finału! W finałowym głosowaniu na żywo wybierzecie 3 miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Startujemy w piątek 6 grudnia o 15:00, a głosowanie potrwa do 19:00. Do zobaczenia! – czytamy na oficjalnej stronie Coca-Coli.

Jak głosować ?

Pod konkursowym postem na FB Coca-Coli wpisz w komentarzu #Chorzele (bez polskich znaków, znaków interpunkcyjnych oraz spacji). Głosowanie rozpocznie się 6 grudnia o godzinie 15:00.

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
11 miesięcy temu

Nawet kurde ciężarówka coca coli nie przyjedzie do Przasnysza, tylko pojedzie do Chorzel. Mają basen, w miarę działająca strefę, obwodnica w budowie i jeszcze im mało :-))))

Dominika
Dominika
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

A wiesz czemu? Mamy burmistrza, który od lat dba o gminę i ludzi. U Was dopiero się to zaczęło po wyborach, kiedy został burmistrzem Pan Chrostowski. Zorganizowaliśmy się i mamy. Też będziecie mieli. Jak będziecie znowu tworzyć jedność. Bo ryba psuje się głowy.

Ewelina
Ewelina
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

Ludzie co to za zawiść. Jak ktoś się stara to są tego i efekty. Jak widać Pani burmistrz gminy Chorzele robi bardzo dużo. Nie siedzi na stołku aby posiedziec tylko działa .

S63
S63
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

Wina Tuska!!! A tak serio to dopiero finał będzie. Ale jak widać Chorzele potrafią się zjednoczyć wiec teraz nie psioczyć tylko przyłączać się do głosowania, nie tylko Chorzele, Przasnysz i inne takie… Cały powiat wpisuje #Chorzele. A ciężarówka przybędzie 😉