Burmistrz Chorzel przekaże mieszkańcom tysiące maseczek. Pomogą żołnierze 2 ORel w Przasnyszu.

Jak informuje burmistrz Beata Szczepankowska trwają ostatnie przygotowania i uzgodnienia dotyczące realizacji kolejnej ogólnogminnej akcji pomocy władz gminy Chorzele dla mieszkańców. Wezmą w niej udział również żołnierze 2ORel w Przasnyszu.

 

Tym razem, urząd przygotowuje dużą partię  bezpłatnych atestowanych maseczek ochronnych wielokrotnego użytku, które dzięki współpracy z dowódcą przasnyskiej jednostki wojskowej płk dypl. Bogusławem Postkiem, będą w przyszłym tygodniu dostarczane przez urzędników i żołnierzy do mieszkańców Gminy.

-Szczegółowy plan bezpiecznej i skoordynowanej dystrybucji jest obecnie opracowywany i uzgadniany z panem dowódcą, któremu już teraz bardzo dziękuję za pomoc. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich moich mieszkańców. Słowa uznania dla naszych żołnierzy oraz pracowników urzędu. Dzięki nim przekażemy w bezpieczny i dogodny sposób maseczki naszym mieszkańcom bezpośrednio w ich miejscowościach – informuje Beata Szczepankowska.

Akcja ruszy prawdopodobnie we wtorek. O szczegółach i harmonogramie dostarczania maseczek do poszczególnych miejscowości poinformuje niezwłocznie, po uzgodnieniu ostatnich szczegółów.


 

guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu

Znowu chorzelska propaganda! Niedawno Burmistrz dawała komputery, teraz daje maseczki? Przestańcie robić z ludzi półgłówków. To jest żałosne.

MARTA
MARTA
9 miesięcy temu

Marku, tak jak zawsze lubiłam czytać twoje komentarze to ze smutkiem musze stwierdzić, że czepiasz się ostatnio wszystkiego. Tak się pisze po prostu, od zawsze. Przekazuje glowa urzędu. Proszę, bądź znów starym Markiem.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu
odpowiada  MARTA

Obiecuję poprawę ?.
Ale naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie można było napisać tego zgrabniej.

Janusz
Janusz
9 miesięcy temu

może zostaniesz rzecznikiem albo redaktorem skoro potrafisz lepiej

Jasieke
Jasieke
9 miesięcy temu

Toć chyba lepiej jak daje niż by miała zabierać???!!!! Tym ludziom to nie dogodzi???!!!! To załóż se pan obesrana pończochę swojej ślubnej i tak pochodź 24h!!!!!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu
odpowiada  Jasieke

Burmistrz daje, czy miasto daje? A poza tym, to jak można sobie obesrać pończochę ???

Jasia
Jasia
9 miesięcy temu
odpowiada  Jasieke

Podatek poszedł w górę opłata za śmieci również, przecież Burmistrz za swoje nie kupuje, obiecywane było zupełnie coś innego.

Magda
Magda
9 miesięcy temu

Wszelkie decyzje i działania podejmuje w sytuacji takiej jak mamy, burmistrz albo prezydent lub wójt. Napisane prawidłowo i zgodnie z prawdą. Śledzę co sie dzieję. Chorzele jaj zwykle działają bardzo wzorowo. I zobacz Marku, burmistrz Szczepankowskiej nie ma na zdjęciach. Są ludzie, sprzęt.

Krzysztof
Krzysztof
9 miesięcy temu

Marku (prawdziwy) weź się chłopie do roboty! Jak masz za dużo czasu zacznij działać. Idź do domu opieki, do szpitala może tam wykorzystasz swój potencjał. Krytykuje zazwyczaj ten, który sam nic nie robi, albo jakiś nieudacznik. Chyba Ty taki nie jesteś. A może zacząć pisać o czymś dobrym i promować dobro?

Bea
Bea
9 miesięcy temu

czytam i jak zwykle ludziom nie dogodzi , czy dają czy nie dają to wylewane jest wiadro pomyj, jak rozdali by wszystkim to też byłaby krytyka bo jeden ma maseczkę w paski a drugi w kwiatki, czy to w obecnej sytuacji jest najważniejsze? lepiej skupmy się na tym żeby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym, żeby przeżyć i wrócić do normalności, co to za różnica czy z Panią burmistrz czy z Panem burmistrzem.

Adpi
Adpi
9 miesięcy temu
odpowiada  Bea

Lepiej by było przekazuje