Budynek szkoły w Milewie-Szwejkach na sprzedaż.

Wójt gminy Krasne ogłosił drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność gminy Krasne – nieruchomość w miejscowości Milewo-Szwejki – budynek po szkole podstawowej. Cena wywoławcza wynosi 286 000 zł.

 

Jedną z działek jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem po dawnej szkole podstawowej o pow. użytkowej 514,16 m kw., położona w miejscowości Milewo-Szwejki, oznaczona jako działka 16/7, o powierzchni 0,3753 ha.

Druga z nich to nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Milewo-Szwejki, oznaczona jako działka 16/8, o powierzchni 1,8065 h.

Działka 16/7 to grunt zabudowany. Kształt działki nieregularny. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej.  Na działce jest posadowiony budynek po dawnej szkole podstawowej. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa oraz grunty użytkowane rolniczo. Działka posiada przyłącza do infrastruktury technicznej.

Działka 16/8 to grunt niezabudowany. Kształt działki regularny, prostokąt. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa oraz grunty użytkowane rolniczo. Działka posiada możliwość przyłączenia do infrastruktury technicznej.

Oględzin nieruchomości można dokonać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu 23 671 00 17. Przetarg odbędzie się 24.07.2020 r. o godz. 12.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Krasnem ul. Mickiewicza 23.

 

M. Jabłońska


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments