Budowa ulicy Magnolii w Przasnyszu na finiszu!

Wkrótce zakończy się budowa ulicy Magnolii w Przasnyszu. Warta ponad 1 mln złotych inwestycja najprawdopodobniej zostanie odebrana jeszcze przed końcem roku.

 

Jeszcze w tym roku ostrołęcka firma zakończy budowę ulicy Magnolii w Przasnyszu. Zakres umowy obejmował między innymi: wykonanie robót ziemnych, obramowanie jezdni krawężnikami betonowymi, wykonanie jezdni asfaltowej na podbudowie z kruszywa łamanego oraz wykonanie ścieku przykrawężnikowego brukowanego.

Zaplanowano również budowę chodników i zapewnienie dostępności do nieruchomości przylegających do ulicy poprzez budowę zjazdów publicznych i indywidualnych. Prace objęły budowę kanalizacji deszczowej, uzupełnienie oświetlenia ulicznego i regulacji istniejących urządzeń – studni kanalizacyjnych i zaworów wodociągowych.

Ulica zyskałą również pionowe i poziome oznakowanie, zaś na nieutwardzonej powierzchni pasa drogowego zostaną zasiane trawniki. Będzie to największa z tegorocznych inwestycji drogowych miasta i bez wątpienia wpłynie na poprawę komfortu życia mieszkańców prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Przasnysza.

 


 

guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
1 miesiąc temu

Ulica o małym znaczeniu zrobiona , a Świerczewo nadal w katastrofalnym stanie

Gniazdo
Gniazdo
1 miesiąc temu
odpowiada  Konrad

Świerczewo ma krawężniki i ulicę! Tam do tej pory tylko kałuże i błoto. Ludzie na ulicy Magnolii też płacą podatki więc mają prawo chodzić po suchym. Tak ciężko to zrozumieć?

Konrad
Konrad
1 miesiąc temu
odpowiada  Gniazdo

W jakim stanie ta ulica??? Obecnie to ulica w najgorszym stanie w mieście

Ja znajoma
Ja znajoma
1 miesiąc temu
odpowiada  Konrad

To idź do burmistrza niech zrobi tą ulicę którą proponujesz

Gniazdo
Gniazdo
1 miesiąc temu
odpowiada  Konrad

Ale to właśnie jest ulica a nie żwirówka.

Ja znajoma
Ja znajoma
1 miesiąc temu
odpowiada  Konrad

Dlaczego O małym znaczeniu, tam też mieszkają ludzie jak i na ul.Świerczewo.

Romek
Romek
1 miesiąc temu
odpowiada  Ja znajoma

Zgadzam się, dobrze, że w Przasnyszu cokolwiek się robi się na +, choć przyznaje ul. świerczewo wymaga natychmiastowego remontu.

PPPP
PPPP
1 miesiąc temu

Czemu nie ma ścieżki rowerowej?

Romek
Romek
1 miesiąc temu
odpowiada  PPPP

A ja (zamiast łapki w dół odpowiem), kolego PPPP przejdź się tą ulicą i kolejnymi z nią połączonymi , miodową i obojskiego. Jest to pętla uliczna względnie mało atrakcyjna dla rowerzystów, w dodatku mało „uczęszczana” przez samochody. Oczywiście też bym chciał, żeby ścieżki dla rowerów były przy każdym chodniku, lecz w tym przypadku…hmmm… , chyba wolał bym ją na innej ulicy.