Brutalny gwałt w Myszyńcu. Podejrzanym jest 22-latek, ofiarą 51-latka.

Przed majowym weekendem informowaliśmy naszych czytelników, że prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie brutalnego gwałtu, do którego miało dojść w sobotę w Myszyńcu. Choć domniemany sprawca nadal nie przyznaje się do winy, dzięki śledczym wiemy nieco więcej na temat okoliczności  zdarzenia.

 

Jak się okazuje, śledztwo dotyczy gwałtu na 51-letniej kobiecie. O popełnienie tego gorszącego czynu podejrzany jest 22-letni mężczyzna, a dochodzenie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce.

– Do inkryminowanego zdarzenia doszło w dniu 25 kwietnia 2020 roku w Myszyńcu. Sprawca, 22-letni Piotr B. podejrzany jest o doprowadzenie 51-letniej pokrzywdzonej do odbycia stosunku płciowego przy użyciu przemocy polegającej na zerwaniu z ofiary ubrania, przytrzymaniu jej siłą oraz działaniu wbrew jej woli. Do zdarzenia doszło w Myszyńcu, w jednym z domów jednorodzinnych – poinformowała Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Podczas śledztwa zabezpieczono ubranie ofiary. Według prokuratury było podarte i mocno uszkodzone. Młody mężczyzna złożył wyjaśnienia, które przeczą informacjom uzyskanym przez śledczych.

– Podejrzany Piotr B. nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia sprzeczne ze zgromadzonym w sprawie materiałem dowodowym – dodała rzecznik.

 

w.b


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
booster
booster
8 miesięcy temu

w pace beda zdzierac codziennie z niego ubranie

Syn Zenka
Syn Zenka
8 miesięcy temu
odpowiada  booster

Pod celą to będą się z niego śmiać i będzie robił za parówe