Biwakowali w szkole w Bogatem.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w piątek, 9 listopada, w Szkole Podstawowej w Bogatem zorganizowany został biwak.

Wzięło w nim udział 85 uczniów z klas IV, VA, VB, VI, VII, VIII i IIIg.  Zbiórka miała miejsce o godzinie 20:00. Wszyscy przybyli odpowiednio przygotowani i wyposażeni między innymi w śpiwory, materace oraz wyśmienite humory. Biwak miał na celu integrację zespołów klasowych, jak i całej biorącej w nim udział społeczności uczniowskiej.

Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy – straszą i młodszą. W czasie trwania biwaku na holu wyświetlane były filmy, uczniowie rozgrywali zawody sportowe w sali gimnastycznej, spędzali wspólnie czas na zabawach i rozmowach. Nie obyło się bez pizzy, popcornu oraz innych przekąsek. Przed północą miejsce miała spontaniczna dyskoteka.

Grupie młodszej (klasy IV, VA, VB oraz VI) energii starczyło do godziny 1:00 nad ranem. Grupie starszej (klasy VII, VIII, IIIG) do godziny 4:00! Dzięki Miłoszowi z IIIg oraz jego budzikowi na nogach wszyscy byli już o 6:00.

Uczniowie, którzy byli w stanie zwalczyć w sobie porannego zombie, przygotowali śniadanie dla wszystkich uczestników biwaku.

O 8:00 rano, pomimo zmęczenia i braku snu, z uśmiechami na twarzach oraz w świetnych humorach powrócili do domów. Biwak okazał się sukcesem.

Samorząd Uczniowski pragnie podziękować Paniom Krystynie Sawickiej, Ewie Pawlik, Marzenie Karwackiej, Grażynie Florysiak, Teresie Pszczółkowskiej oraz Barbarze Wojciechowskiej za bycie opiekunami w czasie biwaku. Opiekunem ze strony rodziców była Pani Marta Majkowska – serdecznie dziękujemy!

Źródło SP Bogate
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments