Biedronka przy ul. Sosnowej w Przasnyszu bardziej przyjazna dla klientów i środowiska naturalnego.

Nowoczesny i przyjazny – taki jest nowo wyremontowany sklep Biedronka w Przasnyszu przy ul. Sosnowej 7. Każdy, kto czekał na ponowne otwarcie placówki, nie zawiedzie się przygotowanymi z tej okazji promocjami. W tygodniu otwarcia rabaty sięgają nawet 54%. Objęto nimi m.in. produkty spożywcze, owoce i warzywa, a także naczynia i akcesoria kuchenne. Biedronka ma też ciekawą propozycję dla fanów Gangu Słodziaków. Każdy, kto zrobi zakupy za min. 99 zł, będzie mógł odebrać pluszaka za jedyne 1 zł.

Biedronka kontynuuje proces modernizacji swoich sklepów na terenie całego kraju. Tylko w zeszłym roku wyremontowaliśmy 230 placówek. Z przyjemnością w ręce naszych klientów oddajemy kolejny z nich – tym razem w Przasnyszu przy ul. Sosnowej 7. W odświeżonej placówce zakupy będą bardziej komfortowe, a sam sklep stał się bardziej przyjazny dla klientów oraz środowiska naturalnego – mówi Beata Miksa, starszy menedżer sprzedaży z Jeronimo Martins Polska.

Biedronka powstała w nowym formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. W sklepie zastosowano zaawansowane, ekologiczne rozwiązania, na przykład: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

 Od 4 do 10 lipca br. lub do wyczerpania zapasów na klientów czekają specjalne oferty: wybrane produkty można kupić nawet z 54% rabatem, a wszyscy, którzy pokochali Gang Słodziaków, będą mieli wyjątkową okazję, by w superatrakcyjnej cenie uzupełnić kolekcję pluszaków. W tygodniu otwarcia maskotki dostępne będą w cenie 1 zł za sztukę. Wystarczy tylko w tym czasie zrobić w sklepie przy Sosnowej zakupy za minimum 99 zł. Dodatkowo klienci, którzy przyjdą na otwarcie wyremontowanego sklepu, mogą liczyć na darmową degustację świeżo parzonej kawy z ekspresu Delta, dostępnego w sklepach sieci Biedronka.

Sala sprzedaży nowo wyremontowanego sklepu w Przasnyszu przy ul. Sosnowej 7 wynosi 633 m2. W placówce zamontowano 5 kas. Sklep dysponuje również parkingiem. W sklepie zatrudnionych jest 19 osób.

Biedronka w Przasnyszu przy ul. Sosnowej czynna będzie od poniedziałku do czwartku w godz. 6:30–21:00, w piątki i soboty 6:30–22:00, a w niedziele handlowe 9:00–20:00.


1
Skomentuj artykuł

avatar
1 Liczba wątków
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętsze tematy
1 Comment authors
ccc Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
ccc
Gość
ccc

Fajnie, ale biedronka to straszny syf, brud, smród, pozastawiane ciasne alejki. ciekawe jak długo po tym remoncie utrzyma się czystość.