Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu zaprasza z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu zaprasza wszystkich tych, którzy chcą sprawić prezent swojemu MALUCHOWI z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Przygotowałyśmy bogatą ofertę nowości książkowych dla dzieci i rodziców. Czas poświęcony dziecku to najlepszy prezent jaki możemy mu podarować. A czytanie jest doskonałą okazją na przyjemne i pożyteczne spędzenie wspólnego czasu. Rodzice czytający dziecku – zaspokajają jego potrzeby emocjonalne a tym samym nawiązują z nim silną więź. Dzięki głośnemu czytaniu – dziecko uczy się języka i rozwija słownictwo. Uczy odróżniania dobra od zła a przede wszystkim jest doskonałą rozrywką. Poza tym czytanie rozwija wyobraźnię, uczy myślenia oraz ułatwia przyswajanie wiedzy. Czytające dziecko to w przyszłości myślący dorosły człowiek.

A zatem nie zwlekaj i nie zastanawiaj się – tylko przyjdź do Biblioteki Pedagogicznej (ul. Szpitalna 10, budynek Zespołu Medycznych Szkół Policealnych) i wypożycz fachową literaturę dla siebie, z której dowiesz się jak jeszcze lepiej wychowywać swoje dziecko, jak zrozumieć świat nastolatka, jak oderwać dziecko od komputera czy jak spędzić z dzieckiem ciekawie czas wolny. Możesz też wypożyczyć książkę aby przeczytać ją swojemu dziecku. Służymy fachową pomocą przy wyborze literatury dziecięcej. Dodatkowo każdy mały czytelnik, który odwiedzi nas w dniu 30 maja i 1 czerwca otrzyma upominkowy drobiazg. Zapraszamy!


 

Źródło Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu

Skomentuj artykuł

avatar