Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu otwarta.

Przypominamy, że Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu jest cały czas czynna i pracuje zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.  Można ją odwiedzać od poniedziałku do soboty, w godzinach 8.00 – 17.00 oraz w czwartki i soboty 8.00-15.00.

 

– Pomagamy w doborze literatury dla studentów, wspieramy nauczycieli. Oferujemy również bestsellery dla wszystkich mieszkańców naszego regionu. U nas osoby w każdym wieku znajdą ciekawą literaturę – powieść, kryminał, poradnik, bajkę. Jeśli wolicie słuchać – zapraszamy po duży wybór audiobooków. Przypominamy też o możliwości wypożyczenia filmów. W naszej ofercie ekranizacje lektur, klasyka kina polskiego i światowego oraz kino familijne – zachęca placówka.

 

Wszystko to znajdziecie w Bibliotece Pedagogicznej, ul. Szpitalna 10.

Na każde pytanie i wątpliwość obsługa odpowie telefonicznie:  29 752 24 17 lub e-mailowo: przasnysz@bp.ostroleka.pl.

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xcx
xcx
1 miesiąc temu

Natomiast Miejska zamknięta na cztery spusty.

Małgorzata Sobiesiak
Małgorzata Sobiesiak
1 miesiąc temu
odpowiada  xcx

Nie możemy działać wbrew obowiązującemu prawu. Biblioteki pedagogiczne – choć może się to wydawać dziwne – podlegają innym regulacjom niż biblioteki publiczne. W chwili obecnej na podstawie rozporzadzenia rządu biblioteki publiczne, tak jak inne instytucje kultury, mają NAKAZ zamknięcia budynków dla czytelników. O naszych decyzjach, rozwiązaniach i uwolnieniu zbiorów dla użytkowników w tym czasie może Pan/Pani przeczytać na portalu infoprzasnysz. Nowe rozporządzenie rządu z dnia 26.11.2020 pozwala na otwarcie bibliotek. Będziemy mogli zatem, przy stosowaniu zasad reżimu sanitarnego, otworzyć „cztery spusty” naszych drzwi. Bardzo lubimy być otwarci, bardzo lubimy jak biblioteka jest pełna ludzi. I bardzo nie lubimy się zamykać.… Czytaj więcej »