BEZPIECZNY WEEKEND- ZNICZ 2013

Od 28 października  do 03 listopada do godziny 22:00 na terenie naszego województwa prowadzone będą policyjne  działania pn. „BEZPIECZNY WEEKEND-ZNICZ 2013”, mające na celu zapobieganie i zwalczanie przestępstw  i wykroczeń w ruchu drogowym.

Od poniedziałku do niedzieli  wiele osób  wyruszy na groby swoich  najbliższych. W tym okresie   przasnyscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy żandarmerii wojskowej  będą dbali o porządek i bezpieczeństwo mieszkańców  naszego powiatu. Podczas służby szczególnie w rejonach cmentarzy, kościołów, parkingów, miejsc odbywającego się handlu  policjanci będą zapobiegać przestępstwom i wykroczeniom. Na drogach dojazdowych do cmentarzy będą  zapewniali płynność ruchu pojazdów oraz ujawniali  i eliminowali z ruchu nietrzeźwych kierujących i   pieszych.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę. Siadając za kierownicą pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim, tych których wieziemy oraz wszystkich użytkowników drogi. Pamiętajmy,  aby nie wsiadać za kierownicę po wypiciu alkoholu, ponieważ alkohol jest przyczyną wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

 


KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments