Benefis Bogusława Postka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu. [VIDEO]

Po raz pierwszy Miasto Przasnysz zorganizowało benefis jednemu z naszych społeczników. Wczoraj w Bibliotece Miejskiej w Przasnyszu odbyło się spotkanie z Bogusławem Postkiem – prezesem MKS Przasnysz, który swoją funkcję sprawował przez 15 ostatnich lat.

Obecnemu dowódcy JW podczas benefisu towarzyszyła żona Iwona. Spotkanie było wzruszające i miało charakter wspominkowy. Na sali pojawili się działacze, byli piłkarze i kibice. Wszyscy w ciepłych słowach wypowiadali się o pracy Bogusława Postka na rzecz przasnyskiego klubu piłkarskiego z blisko 100-letnią tradycją. Nie zabrakło upominków i pozdrowień od przyjaciół oraz osób, które podziwiają jego zaangażowanie w lokalną piłkę.

Podczas benefisu wystąpiła Julia Kocyła – zwyciężczyni przasnyskiej edycji „Mam Talent”, a także Tadeusz Łada – regionalista i poeta. Benefis Bogusława Postka przygotowało Miasto Przasnysz na czele z Karoliną Burdach i Edytą Niestępską z UM Przasnysz.

Oficjalne podziękowanie od MKS Przasnysz nastąpi w środę o 18:00 podczas meczu inaugurującego start ligi. Przeciwnikiem przasnyskiego klubu będzie wówczas Wisła Płock II.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments