Bayer Full zagra na Spocie dla Dominika w Przasnyszu!!! [AKTUALIZACJA]

Już w najbliższą niedzielę, 28 października, zapraszamy wszystkich na Spot Charytatywny Dla Dominika. Gwiazdą wieczoru będzie Bayer Full. Poza tym na scenie zobaczymy Zespół Martess, Zespół Calibra, Chojnacki-Band, Boys Band Official, Grupa Muzyczna EratoX oraz Kristars.

UWAGA! Zmiana miejsca Spotu!

Kilka słów o Dominiku.

Witajcie! Mam na imię Dominik. Mam 19 lat. W dniu 30 czerwca 2018 roku jako pasażer uległem wypadkowi samochodowemu. Był to najgorszy dzień w moim życiu. Kilka dni wcześniej zaczęły się wakacje. Od września miałem zacząć ostatnią klasę technikum samochodowego. Sam nic nie pamiętam z tego feralnego dnia. Rodzice opowiedzieli mi wszystko dopiero potem, gdy wybudziłem się ze śpiączki farmakologicznej po 1,5 miesiąca od wypadku.

Zacznijmy od początku…

Dzień zapowiadał się zwyczajnie. Od rana byłem w domu wraz z moją rodziną. Przed godziną 17.00 otrzymałem wiadomość, że podjadą po mnie koledzy. Usiadłem z tyłu samochodu jako pasażer. Już po przejechaniu pierwszego kilometra od miejsca zamieszkania, samochód uderzył w drzewo. Pierwsi na miejscu wypadku pojawili się mieszkańcy pobliskiej miejscowości…

Ja utknąłem w środku auta. Na miejscu po kilkunastu minutach pojawiło się pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Przy użyciu sprzętu specjalistycznego strażacy wyciągali mnie z z tego co zostało z samochodu. Następnie zostałem przetransportowany helikopterem do szpitala w Olsztynie.

W olsztyńskim szpitalu od razu rozpoczęła się walka o moje życie…

Już w pierwszych godzinach przeszedłem operację usunięcia śledziony, ponieważ uległa ona pęknięciu i nastąpiło krwawienie do jamy otrzewnej. Lekarze zdiagnozowali również złamanie kilku żeber po lewej stronie, stłuczenie obu płuc( pourazowa odma opłucna dwustronna z krwiakiem) i co najgorsze… złamanie kręgu Th7 z klinowatym obniżeniem jego wysokości.

To wszystko na chwilę obecną przekreśla moje szanse na normalne funkcjonowanie. Aktualnie przebywam nadal w szpitalu w Olsztynie. Czeka mnie w niedługim czasie operacja krtani, po to bym mógł samodzielnie oddychać.

Po wyjściu ze szpitala czeka mnie cała masa kosztownych rehabilitacji.

Kochani. Bardzo proszę wszystkich o pomoc. Liczy się dla mnie każda złotówka bo przybliży mnie ona do powrotu do normalnego życia. Bez Was to nie będzie możliwe…

Z góry dziękuję za każdy wpłacony grosz.

Link do zbiórki
https://zrzutka.pl/xgexar?fbclid=IwAR1BA_GiutQb0y6o2QKj9gu8YBSLCDaZgqg1ZclblkabUis44CVaiyZ6Iwc

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments