Anita Jurkian zasiadła w fotelu starosty powiatu przasnyskiego.

8 października 2019 r. nastąpiła nieoczekiwana zmiana na stanowisku starosty przasnyskiego. Ster w powiecie objęła Anita Jurkian. Pragniemy jednak uspokoić naszych mieszkańców, zmiana ta trwała wyłącznie godzinę i była rezultatem akcji charytatywnej, w której udział wzięła Pani Anita.

Krzysztof Bieńkowski zaoferował na aukcji charytatywnej na rzecz mieszkanki Przasnysza Joanny Sztymelskiej, cierpiącej na chorobę nowotworową, „godzinę w fotelu starosty”. Pani Anita licytowała bardzo wysoko i choć zajęła miejsce drugie w licytacji (zwycięzca wpłacił 2 tysiące złotych na konto zbiórki) to jej przypadła rola starosty zgodnie z deklaracją zwycięzcy aukcji.

Pani Anita przyjęła zaproszenie starosty do odwiedzin w urzędzie powiatowym. Przez godzinę mogła wcielić się w rolę włodarza powiatu, poznając arkana zarządzania i funkcjonowania przasnyskiego starostwa. Nasza mieszkanka mogła się przekonać, że wygodny fotel starosty może zapobiec ewentualnym bólom pleców, ale zakres odpowiedzialności oraz szereg zadań i problemów stojących przed szefem powiatowej administracji, z pewnością nie zapobiegnie bólom głowy…

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

2
Skomentuj artykuł

avatar
2 Liczba wątków
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętsze tematy
2 Comment authors
MarekIrena Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Irena
Gość
Irena

Mnie się podoba ta Pani na stanowisku Starosty.Kobiety do sterów 🙂

Marek
Gość
Marek

Nie mam nic przeciwko temu, żeby ta Pani zastąpiła tego pozera już na stałe.