Andrzejki w ŚDS


,Zebrała się nasza gromada, gdy już wieczór zapada.

Chętna do zabawy w andrzejkową noc, bo dziś wróżb i magii moc.

Która pierwsza za mąż wyjdzie?

I do której szczęście przyjdzie?

Która dziś odpowiedź na pytanie znajdzie?

A która swą miłość odnajdzie?

Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy,

ale na wyniki jeszcze poczekamy”.


Dnia 28 listopada 2013 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyła się „Impreza Andrzejkowa”, na którą domownicy ŚDS zaprosili uczniów z Przasnyskiego  Specjalnego Ośrodka Szklono Wychowawczego.

Tego dnia domownicy ŚDS i uczniowie  SOSzW bawili się wspólnie. Na początku nastąpiło powitanie gości. Zabawa rozpoczęła się od wróżb Andrzejkowych, które przygotowali domownicy wspólnie z terapeutami. Wróżyli sobie z kart, z serc wybierając imię swojego lubego lub lubej. Nie mogło zabraknąć oczywiście tradycyjnej wróżby znanej nam wszystkim – lanie wosku. Zarówno domownikom ŚDS jak i ich gościom wywróżyła się podróż, a gdzie to już czas pokaże…

Kolejnym punktem zabawy były konkursy taneczne. Taniec na gazecie i taniec  z balonem.  Wszyscy uczestnicy konkursów, jak i publiczność bawili się świetnie. Para, która zwyciężyła tańczyła taniec dla publiczności.

Domownicy wraz z terapeutami przygotowali dla swoich gości poczęstunek. Kolejnym  i zarazem najbardziej upragnionym punktem tego dnia była dyskoteka.

W tym dniu na twarzach wszystkich widniał uśmiech i zadowolenie. Uczestnicy spędzili ten dzień  w miłym towarzystwie.  Na pewno zostanie im on w pamięci, ponieważ spotkali się ze znajomymi, jak również poznali nowe osoby.MOPS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments