Amnestia dla spóźnialskich w Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Chorzelach

Dobra wiadomość dla czytelników korzystających z księgozbioru Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Chorzelach, ale… zapominających oddać wypożyczone książki. Biblioteka ogłosiła dla nich amnestię…

Z racji jak najsprawniejszej i jak najszybszej wymiany starych kart czytelniczych na nowe elektroniczne Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach ogłasza amnestię dla Czytelników zalegających ze zwrotem książek.
Do 6 stycznia 2018 roku każdy Czytelnik MGBP Chorzele, kto nie oddał książek w wyznaczonym terminie może je odnieść do biblioteki nie ponosząc żadnych opłat. Za książki zagubione lub zniszczone przyjmujemy egzemplarze o podobnej tematyce. Wszystkie naliczone dotąd kary zostaną anulowane.

Jeśli nie wiesz czy jesteś dłużnikiem biblioteki sprawdź to! Przyjdź, zadzwoń pod nr tel. 29 751 50 05 lub zapytaj na profilu facebook biblioteki. Naprawdę warto skorzystać z amnestii. Można zjawić się  do 6 stycznia 2018 roku i mieć w portfelu zaoszczędzone pieniądze. Skorzystajcie z amnestii!!! To nic nie kosztuje!!!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach

Skomentuj artykuł

avatar