AKTUALIZACJA! 3-latek i ośmiomiesięczna dziewczynka dotkliwie pogryzieni przez amstaffa!

Jak informuje codziennikmlawski.pl wczoraj, 27 czerwca, około godz. 21.00 w miejscowości Łomia pod Mławą na terenie ogrodzonej posesji jednego z gospodarstw pies rasy amstaff pogryzł dotkliwie dwoje dzieci.

Z obrażeniami ciała do warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka trafili: 3-letni chłopiec i 8-miesięczna dziewczynka.

– Policja pod nadzorem mławskiej prokuratury prowadzi czynności wyjaśniające zdarzenie – mówi mł. asp. Aneta Prusik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Pies został zabezpieczony na potrzeby prokuratury i służb weterynaryjnych.

AKTUALIZACJA

– W środowy wieczór cała rodzina była przed domem. Trzylatek bawił się w ogrodzie, kiedy w pewnym momencie rzucił się na niego amstaff. Zauważył to ojciec i natychmiast rzucił się na pomoc. Wtedy pies puścił chłopczyka, ale zaatakował z kolei małą dziewczynkę, którą na ręce trzymała matka – relacjonuje dla portalu WP podinsp. Katarzyna Kucharska, rzecznik prasowy mazowieckiej policji.

Ojcu udało się odgonić psa, ale zwierzę wcześniej dotkliwie pogryzło ośmiomiesięczne niemowlę. Chwilę później mężczyzna uśmiercił psa. Policja nie ujawnia okoliczności, w jakich to się stało. Rodzice przebywają z dziećmi w szpitalu. Nie zostały im przedstawione żadne zarzuty.


 

Źródło codziennikmlawski.pl
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mhhgff
Mhhgff
1 rok temu

Kurwa i niewinny pies, którego psychikę zniszczył człowiek został zamordowany. O tym już nikt nie napisze. Ciekawe czy wyjasniliscie okoliczności w jakich zginął pies, czy tylko ludźmi się zajmowaliście.

Tomasz
Tomasz
odpowiada  Mhhgff
1 rok temu

dzieci POGryZIONE ,, dziewiczynka OSZPECONA moze na cale zycie a ten PSIARZ_XXX o PSIE rozpamietuje ,,, PSYCHA_WARIATA,,,, …. WLASCICIEL TEGO PSA do KAMIENIOLOMU,, niech robi na milionowe odszkodowania dla tych pokrzywdzonych dzieci …..