9-latek opiekował się pijanym ojcem

 

Pijany ojciec leżał na chodniku a obok niego stał 9 letni chłopiec.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, chłopcem zaopiekowała się matka. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. południa. Zaniepokojona matka powiadomiła policjantów z Posterunku w Krasnem, że mąż wraz z 9-letnim synem udał się do Przasnysza i nie ma z nim kontaktu. Powiadomieni policjanci podczas patrolowania miasta zauważyli mężczyznę leżącego na chodniku przy którym stał 9 letni chłopiec. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie dmuchać w alkomat, trafił do policyjnego aresztu. Natomiast małoletni został przekazany pod opiekę matce. W trakcie wykonywanych czynności ustalono, że mężczyzna był wcześniej karany za znęcanie nad rodziną i miesiąc temu opuścił Areszt Śledczy. Aktualnie wobec 47-latka jest prowadzone postępowanie wyjaśniające, groźby karalne i znęcanie wobec żony i dzieci. Dzisiaj 47-latek został przewieziony do Zakładu Karnego celem odbycia w całości wcześniej orzeczonej kary pozbawienia wolności.
Jeżeli okaże się, że dziecko zostało narażone na bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia mężczyzną zajmie się Sąd rodzinny, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


to


 

Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...