38-latek dotkliwie poparzony w swoim garażu. Wezwano śmigłowiec LPR.

Trwają ustalenia policji w sprawie wypadku, do którego doszło wczoraj w garażu na terenie prywatnej posesji. 38-letni mężczyzna doznał poparzeń twarzy, klatki piersiowej i rąk. Został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do Warszawy, a następnie do szpitala specjalistycznego w Krakowie.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 17.00 na terenie prywatnej posesji w Dzierzgowie. Mieszkaniec pow. mławskiego znajdował się w garażu, gdzie podłączona była butla z gazem.

 

– Z nieustalonych, jak na razie, przyczyn doszło do wypadku, na skutek którego mężczyzna doznał licznych poparzeń ciała. Na miejscu zdarzenia pomocy udzielały trzy zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Jak wynika z ustaleń straży pożarnej, nie doszło do wybuchu butli z gazem. Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli m.in. pojemnik z zawartością nieznanej cieczy oraz palenisko gazowe. Trwają czynności – informuje KPP w Mławie.


Rannego, 38- letniego mężczyznę. zabrało lotnicze pogotowie ratunkowe. Został przetransportowany do szpitala specjalistycznego w Krakowie.


 

Źródło KPP Mława
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub Dobrowycz
Jakub Dobrowycz
8 miesięcy temu

Bimberek

Kasia
Kasia
8 miesięcy temu
odpowiada  Jakub Dobrowycz

Chłopak walczy o życie a Ty bzdury wypisujesz! Jak nie wiesz co się stało to nie pisz!